Decants uit winkelflessenMet de hand gevuld in AalborgGratis verzending boven € 49Formaten tot 20 mlDecants uit winkelflessenMet de hand gevuld in AalborgGratis verzending boven € 49Formaten tot 20 ml

Arabische parfumhuizen met de hand afgevuld in hoogwaardige verstuivers

Gratis verzending boven € 49

Winkelfles niet inbegrepenDecantAfnan Supremacy Purple – 5ml
Afnan

Afnan Supremacy Purple

€ 7,95Decant · 5ml

Decant: met de hand gevuld uit de winkelfles in onze eigen verstuiver. Winkelfles niet inbegrepen.

Kies je formaat

Deze decant is uitverkocht

We decanteren een nieuwe batch. Sla het op en we mailen u zodra het weer beschikbaar is.

Vergelijkbaar met Afnan

Verzonden binnen 2 werkdagen · Levering in 2–5 werkdagen · Gratis verzending boven € 49

Winkelflessen gekocht bij erkende verkooppunten

Met de hand gevuld in Aalborg uit de winkelfles

14 dagen herroepingsrecht

Gratis proefje van 1–2 ml bij je eerste bestelling

Vragen over je decant? Schrijf ons – we antwoorden binnen één werkdag

Onafhankelijke decanter · Niet verbonden aan Afnan

Nieuw

Stel je discovery set samen

Combineer Afnan Supremacy Purple met 4 andere

Stel je eigen set van 5 decants samen

Nog steeds onzeker? Boek een 1:1 video consult met een geuradviseur — gepersonaliseerde aanbevelingen.

Vragen en antwoorden Afnan Supremacy Purple

Waar komt de geur vandaan?
We kopen winkelflessen bij geautoriseerde verkopers en vullen met de hand uit de winkelfles in Aalborg. De winkelfles is niet inbegrepen.
Waarom is de prijs lager dan die van een volledige fles?
Je betaalt alleen voor de hoeveelheid die je kiest – een kleine decant, met de hand gevuld uit de winkelfles – in plaats van voor een hele fles. De winkelfles is niet inbegrepen.
Wat als de geur me niet bevalt?
Ongeopende, ongebruikte flesjes met intacte verzegeling kun je binnen 14 dagen retourneren. Bij je eerste bestelling krijg je bovendien een gratis proefje van 1–2 ml, zodat je nog een geur kunt proberen.
Levering
Verzonden binnen 2 werkdagen · Levering in 2–5 werkdagen · Gratis verzending boven € 49
Hoe ruikt Afnan Supremacy Purple?
Geur is persoonlijk. Bestel een kleine decant, draag hem enkele dagen op de huid en beslis zelf voordat je een volledige flacon koopt.
Hoe lang blijft Afnan Supremacy Purple ruiken?
De meeste geuren in deze categorie blijven een hele werkdag op de huid en langer op kleding. De houdbaarheid varieert per huidtype, weer en hoeveelheid.
Hoe lang gaat een decant mee?
Ongeveer 15 sprays per milliliter: een decant van 5 ml geeft circa 75 sprays — ongeveer twee tot drie weken dagelijks gebruik.
Waar kan ik parfumproefjes kopen?
Gewoon hier. Kies 3 ml voor een echte proefervaring of stel je eigen discovery set van vijf decants samen.

Cadeaus